Burun estetiğine karar verdim. Peki şimdi ne yapmalıyım?

Burun estetiğine karar verdim. Peki şimdi ne yapmalıyım?

 

  1. Adım: Ön görüşme için doktor randevunuzu oluşturmalısınız. Bunun için 0 541 217 03 03 no’lu telefonu arayarak sizin için en uygun olan gün ve saati belirlemelisiniz. Yoğunluğun fazla olması nedeni ile lütfen randevunuzu olabildiğince erken oluşturmanızı öneririz. Olası iptal durumunda, sizden sonraki hastalarımızın da mağduriyet yaşamaması için bize olabildiğince erken haber vermenizi rica ederiz.
  1. Adım: İlk görüşmede Op.Dr. Timur Batmaz ile birebir görüşme gerçekleştirecek ve ameliyat ile ilgili genel bir bilgilendirme alacaksınız. Soru cevap niteliğinde geçecek olan görüşmeye gelmeden önce aklınızdaki soruları not almanız, sizin yararınıza olabilir. İlk görüşme ücretsiz olup herhangi bir muayene, fotoğraf çekimi ve simulasyon (photoshop) işlemi yapılmayacaktır. Eğer böyle bir talebiniz olur ise muayene ücreti ödemeniz gerekmektedir. (Güncel fiyatımızı asistanlarımızdan öğrenebilirsiniz.
  1. İlk görüşmeden sonrası Op.Dr.Timur Batmaz’a ameliyat olma kararı alırsanız; asistanlarımızı arayarak öncelikle uygun bir ameliyat günü belirlememiz gerekmektedir. Ameliyat günü belirlendikten sonra rezervasyonunuzun tamamlanabilmesi için 5 gün içerisinde bir ön ödeme yapmanız gerekmektedir. Hesap bilgileri ve detaylar asistanları tarafından size iletilecektir.
  1. Ameliyat gününüzden 7-10 gün kadar önce ikinci görüşme randevunuz oluşturulacaktır. Bunun için asistanları sizinle iletişime geçecektir. İkinci görüşmede; detaylı burun muayeneniz yapılacak, fotoğraflarınız çekilecek ve yeni burnunuzun profil tasarımı (simulasyon) yapılacak ve ameliyat ile ilgili bilgilendirme formu tarafınıza okunacaktır. İkinci görüşmeye gelmeden önce beğendiğiniz ve beğenmediğiniz burun modelleri ile alakalı örnekler getirmeniz faydalı olacaktır. 
  1. Planlanan ameliyat haftanızın başında (pazartesi günü) üçüncü görüşme randevunuz oluşturulacak. Üçüncü görüşmede bugüne kadar yapılan planlamanın tamamı gözden geçirilecektir. Üç görüşme yapılmasındaki amaç; ameliyattan önce gerekli bilgilendirmenin detaylı bir şekilde tarafınıza yapılması ve yüzünüze en uygun ideal burnun belirlenmesidir.
  1. Planlanan ameliyat saatinizden 8 saat öncesinde yeme-içme durdurulmalıdır
  1. Ameliyattan 10 gün öncesinden kan sulandırıcı ilaçların (aspirin gibi) kullanılması durdurulmalıdır. Kullanılması zorunlu ilaçlarınız, kronik bir hastalığınız, daha önce geçirmiş olduğunuz operasyon ve kaza öykünüzü mutlaka bizimle var ise bunu mutlaka bize bildiriniz. 
  1. Ameliyattan 10 gün öncesinde çok sık tüketmemeniz gereken gıda listesi size sms olarak iletilecektir. Lütfen bu konuda dikkatli olunuz.