YAZILARIM

Profil fotoğrafları burun estetiğini nasıl tetikledi ?

Pandemide evde geçirilen zaman ve sosyal medya kullanımındaki artış, estetik ameliyatlarda yükselişe neden oldu. Ameliyat sonrasında iyileşme sürecini evde geçirmek isteyenler de pandemiyi fırsata çevirdi.

Burun estetiğine karar verdim. Peki şimdi ne yapmalıyım?

Ameliyat olmaya karar verdikten sonra hangi adımları izlemelisiniz. linki tıklayarak detaylı öğrenebilirsiniz.

Ultrasonic piezo ile burun estetigi

Burun estetiği günümüzde bütün dünyada uygulanan estetik operasyonların başında gelmektedir. Değişen dünya ve gelişen teknoloji ile birlikte kişilerin dış görünümüne daha çok önem vermesi rinoplasti operasyonunun popülaritesini arttırmaktadır.

Psikolojik Açıdan Burun Estetiği

Burnunda şekil bozukluğu olduğunu düşünen kişi sosyal ortamlarda davranışlarını kısıtlar. Özellikle profil ve toplu fotoğraf çektirirken zorluk çeker ve rahat hareket edemez.

Baş Dönmesi

Bazı insanlar denge problemlerini baş dönmesi olarak nitelendirirler. Çevrenin dönmediği bu denge bozukluğu bazen iç kulağa bağlı bir problemden dolayı ortaya çıkar.

Saman Nezlesi Nedir?

Saman nezlesi tanımı yanlış isimlendirilmektedir. Çünkü saman bu olaya neden olmaz. Hastalık; akan / kaşınan burun ve göz, hapşırma, boğaz kaşıntısı ve burun, boğazda çok miktarda akıntıdan oluşmaktadır.

Burun Gerisine Akıntı (BGA)

Burun Gerisine Akıntı (BGA) boğazda akıntı toplandığını hissetmek veya burnun gerisinden akıntının aktığının farkına varmaktır. BGA egzersiz, kalın salgı veya boğaz kasları ve yutma ile ilgili sorunlardan ötürü de ortaya çıkabilir.

Burun estetiği göz renginizi değiştirebilir mi ?

Evet evet yanlış duymadınız burun estetiği; gözlerinizin rengini bile değiştirebilir.  Nasıl mı ?